Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ZOGGS

ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

379 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
379 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO

**EASY FIT ECO – plavecká čepice pro dlouhé vlasy** Elastická **plavecká čepice pro dívky a ženy s dlouhými vlasy**, která nabízí **maximální pohodlí a odolnost**. Vyrobena z **30 % recyklovaného silikonu**, je **přizpůsobivá, pružná a šetrná k přírodě**. Ergonomický tvar čepice umožňuje **pohodlné usazení i při větším objemu vlasů**, aniž by sklouzávala z hlavy. **Reliéfní povrch** z odolného silikonu zabraňuje klouzání a zajišťuje stabilní držení během plavání. ### Vlastnosti: - Elastická a komfortní - Vyrobena z **30 % recyklovaného silikonu** - Ergonomický tvar pro dlouhé vlasy - **Reliéfní povrch** proti sklouzávání - **Materiál:** 100 % silikon

Produkt ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO z kategorie plavecké čepice do bazénu si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 379 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
295 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
220 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
195 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
310 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO od značky ZOGGS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO a také tipy, jak vybírat plavecké čepice do bazénu. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO?

Aktuálně můžete produkt ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO koupit již od 379 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ZOGGS Plavecká čepice EASY FIT ECO skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.