Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
VAYOX

VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
249 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C

**Nejdůležitější vlastnosti:** - Jeden adaptér – stovky možností: funguje v zásuvkách po celém světě - Kompaktní a lehký – vejde se do každého kufru a cestovní tašky - Rychlé nabíjení přes vestavěný port USB-C a klasický USB-A - Funguje v každém rozsahu napětí – ideální v Evropě, USA, Asii i Austrálii - Bezpečné používání – shoda s mezinárodními normami + vestavěná pojistka - Pevné provedení, odolné pouzdro a červená kontrolka signalizující správné připojení **Váš přítel na cestách** Cestovní zásuvka je univerzální a lze ji s úspěchem používat po celém světě díky podpoře různých standardů zástrček. Níže jsou uvedeny nejčastěji používané typy zástrček a jejich geografický dosah: 1. Typ A/B (US) – Používají se ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku, Kostarice, Nikaragui, Panamě, Hondurasu, Guatemale, Dominikánské republice, Haiti a na Bahamách. Tyto zástrčky mají dva ploché kolíky...

Produkt VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C z kategorie baterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 249 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
509 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
299 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
590 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
349 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C od značky VAYOX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C a také tipy, jak vybírat baterie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C?

Aktuálně můžete produkt VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C EAN kód?

EAN kód pro VAYOX Cestovní adapter VA0407 redukce UK/US/EU/AU USB-C je 5907367614787. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.