Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
TRIPOINT

TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
4 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3

# Tripoint **Tripoint** je geografický bod, ve kterém se setkávají hranice tří zemí nebo podnárodních entit. Vytváří tak jedinečné místo, které spojuje různé národy dohromady. Naším cílem je vytvořit **inovativní sportovní brýle**, které: - jsou šetrné k životnímu prostředí, - chrání vaše oči po celý život, - a splňují přísné specifikace z hlediska kvality, bezpečnosti a odolnosti. --- ## RESCHEN Model **RESCHEN** je ideální pro život v pohybu. Pokud je nepředvídatelnost to, co vás naplňuje, právě tyto brýle jsou navrženy přesně pro vás. ### Hlavní vlastnosti: - **Tri-X Chromic** Jedny čočky pro každé počasí. Automaticky a plynule se přizpůsobují světelným podmínkám – přecházejí ze světlé na tmavou a zpět. - **TRI-CLICK nosník** Nastavitelný nosník s pamětí tvaru a pogumovaným povrchem pro vyšší stabilitu a komfort i při dlouhodobém nošení. - **TRI-BEND stranice** Flexibilní...

Produkt TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 z kategorie sluneční brýle na vodní sporty si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 4 499 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
3 599 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 899 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 od značky TRIPOINT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 a také tipy, jak vybírat sluneční brýle na vodní sporty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3?

Aktuálně můžete produkt TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 koupit již od 4 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 EAN kód?

EAN kód pro TRIPOINT Sluneční brýle RESCHEN Kat.0-3 je 7350145353008. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.