Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
By Sally

Sweatpants-15891-khaki

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

749 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bezvasport.cz
749 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Sweatpants-15891-khaki

BSL Khaki slim leg tracksuits.   Material: 80% cotton, 20% polyester washing method: machine wash at 30°C The model is wearing size XS. Model's measurements: height 175 cm, bust 89 cm, waist 68 cm, hips 92 cm.

Produkt Sweatpants-15891-khaki z kategorie kalhoty si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 749 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sweatpants-15891-khaki od značky BY SALLY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sweatpants-15891-khaki a také tipy, jak vybírat kalhoty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sweatpants-15891-khaki?

Aktuálně můžete produkt Sweatpants-15891-khaki koupit již od 749 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sweatpants-15891-khaki?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sweatpants-15891-khaki skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sweatpants-15891-khaki EAN kód?

EAN kód pro Sweatpants-15891-khaki je 8682502207860. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.