Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
SIROKO

SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte

Lehká, extrémně odolná tkanina s kartáčovanou vnitřní stranou pro lepší tepelnou izolaci Prodyšná, rychleschnoucí tkanina s mimořádnými vlastnostmi pro odvod vlhka Reflexní prvky na hrudi Ploché švy, aby nedocházelo k odírání Přiléhavý střih Ideální funkční prádlo, které zadržuje tělesné teplo a je vhodné do jakéhokoliv počasí 15264506 Při zkoušení se vyhněte kontaktu s make-upem, krémy nebo podobnými přípravky, které mohou způsobit skvrny, a to zejména na světlých výrobcích. Prát při teplotě do 30 °C Nebělit Sušte na šňůře Nežehlit Nečistit chemicky Tření některých tkanin se zipy, suchými zipy, batohy nebo jinými doplňky může způsobit nežádoucí žmolkování během nošení nebo praní, což se nepovažuje za vadu produktu.

Produkt SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte z kategorie cyklistická výbava siroko si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 999 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 099 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 359 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
399 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
843 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
499 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte od značky SIROKO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte a také tipy, jak vybírat cyklistická výbava siroko. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte?

Aktuálně můžete produkt SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte EAN kód?

EAN kód pro SIROKO Dámské termo triko pro gravelovou cyklistiku Clotte je 8435682481106. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.