SALOMON
SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5
Vlastnosti: * pánské boty Salomon * pro běhání v těžkém terénu * nízký model na šněrování * svršek z vysoce kvalitních materiálů * textilní podšívka * gumová podrážka s nášlapem * man> * syntetika, látka Barva: * černá
Produkt SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 z kategorie tenisky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 663 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
ALTERNATIVY
Levnější
Podobné
Aktuálně nemáme podobné alternativy.
Premium
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 od značky SALOMON.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 a také tipy, jak vybírat tenisky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5?
Aktuálně můžete produkt SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 koupit již od 2 663 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 EAN kód?
EAN kód pro SALOMON Pánské běžecké boty Alphacross 5 je 0195751414876. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.