Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ROVERA

ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 980 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 980 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg

Silový trénink je jedním z fitness trendů poslední sezóny: zvedání činek – které se vrátilo do velké obliby díky crossfitu a body pumpu – umožňuje nejen posílit, ale také tonizovat a definovat postavu, přičemž zároveň předchází svalovému úbytku. Tajemství tohoto tréninku spočívá v kombinaci lehkých zátěží a vysokého počtu opakování, s postupným zlepšováním, které zvyšuje váhu paralelně se silou: cvičení zahrnují práci na různých svalových skupinách pomocí dřepů, tlaků, zvedání a přítahů. Sada se skládá z: • 4 kotoučů po 1,25 kg každý. • 4 kotoučů po 2,5 kg každý. • 2 činek o délce 47 cm, váha 0,8 kg každá. • 1 spojovací tyče pro přeměnu činek na činkovou tyč (délka 119 cm, váha 2 kg). • 4 šroubovacích zarážek. Kotouče jsou zvenku vyrobeny z plastového materiálu, který chrání podlahu v případě náhodného pádu. Manuál s podrobným popisem cvičení a tréninkovým programem...

Produkt ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg z kategorie jednoruční činky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 980 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg od značky ROVERA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg a také tipy, jak vybírat jednoruční činky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg?

Aktuálně můžete produkt ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg koupit již od 1 980 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg EAN kód?

EAN kód pro ROVERA Sada jednoručních činek 17 kg je 8008646300609. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.