Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
Pri

Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 349 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bezvasport.cz
2 349 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA

glittering fabric shirt cut longer back PLUS SIZE This unique blouse was designed for women who appreciate subtle glitter and wearing comfort. Made of slightly shimmering fabric, it will be perfect for both casual and more elegant occasions. The loose cut with ties on the sleeves adds to its unique character. Blouse "Elena" is an excellent choice for special occasions and for everyday styling, when you want to feel stylish and comfortable. Choose your favorite color and create an elegant look!

Produkt Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA z kategorie košile a topy si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 2 349 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 549 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 549 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 549 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 049 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 249 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 149 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA od značky PRI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA a také tipy, jak vybírat košile a topy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA?

Aktuálně můžete produkt Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA koupit již od 2 349 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA EAN kód?

EAN kód pro Pri Elegant shirt Tunic oversize Brocade Loose Stylish PENELOPA je 5905756086405. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.