Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
NILS EXTREME

NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

649 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
649 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210

Sada NILS Extreme MTW01+H210 je perfektní volbou pro bezpečnost Vašeho dítěte během jízdy na kole, koloběžce nebo skateboardu. Obsahuje kvalitní cyklistickou helmu MTW01 a chrániče H210, které poskytují maximální ochranu a pohodlí. Helma MTW01 je vyrobena inovativní technologií Out-mold, která zajišťuje vysokou úroveň ochrany. Vrchní kryt z PVC je přilepen na nosnou část z polystyrénu, což účinně rozkládá energii při nárazu a chrání hlavu Vašeho dítěte. Otočné kolečko na zadní části helmy umožňuje snadné nastavení obvodu hlavy, čímž zaručuje komfortní nošení. Plastová přezka na regulovatelném řemínku usnadňuje nasazení a sundání helmy. Chrániče H210 byly navrženy tak, aby maximalizovaly bezpečnost a komfort. Jsou vyrobeny z polyesterového polštářku vyplněného EVA pěnou s polyethylenovou skořepinou, což efektivně rozkládá energii nárazu a chrání klouby. Sada obsahuje celkem šest kusů chráničů...

Produkt NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 z kategorie všechny produkty abistore sport si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 649 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
151 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
59 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
399 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
349 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
229 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
329 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 od značky NILS EXTREME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 a také tipy, jak vybírat všechny produkty abistore sport. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210?

Aktuálně můžete produkt NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 koupit již od 649 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 EAN kód?

EAN kód pro NILS EXTREME Helma s chrániči MTW01+H210 je 5907695595918. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.