NIKE
NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG
- Země původu značky: USA - Složení: 94 % polyester, 6 % elastan - Pohlaví: Žena - Materiál: Elastan, Polyester - Sezóna: podzim/zima - Podpora dotykové obrazovky: Ano - Technologie: Dri-FIT, technologie dotykové obrazovky - Sport: Běh - Značka: Nike - Reflexní prvky: Ano
Produkt NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG z kategorie sportovní rukavice si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 863 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
594 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
726 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
594 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
911 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 301 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
C-LAB Letní cyklistické rukavice
od 850 Kč
LACETO Cyklistické rukavice KINEX
od 799 Kč
SILVINI Zimní rukavice Abriola
od 799 Kč
Podobné
Premium
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG od značky NIKE.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG a také tipy, jak vybírat sportovní rukavice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG?
Aktuálně můžete produkt NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG koupit již od 863 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je NIKE Dámské běžecké rukavice Lightweight Tech RG skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.