Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
MIZUNO

MIZUNO Batoh BACKPACK WASO

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 490 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 490 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MIZUNO Batoh BACKPACK WASO

Tento 20litrový batoh dokazuje, že špičková funkčnost a jedinečný styl mohou jít ruku v ruce. Navenek zaujme moderní grafikou inspirovanou japonskou kulturou, která z něj dělá nepřehlédnutelný módní doplněk. Designový zážitek však pokračuje i po otevření – čeká vás totiž stylový vnitřní potisk, který podtrhuje smysl pro detail. To hlavní se ale skrývá ve výbavě. Batoh je mistrem organizace: nabízí hned tři vnitřní oddíly, takže své věci budete mít vždy perfektně roztříděné. Pro vaše digitální zařízení je připravena speciální polstrovaná kapsa na laptop, která zajistí jeho bezpečný transport. Nechybí ani dvě boční kapsy na láhev a vychytaný multifunkční háček na klíče či drobné příslušenství. Maximální důraz byl kladen na komfort nošení. Ramenní popruhy s technologií Air Flow Spirit zajišťují skvělou prodyšnost, zatímco hrudní popruh stabilizuje batoh při chůzi. Díky polstrování na...

Produkt MIZUNO Batoh BACKPACK WASO z kategorie batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 490 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 562 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 390 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 290 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MIZUNO Batoh BACKPACK WASO od značky MIZUNO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MIZUNO Batoh BACKPACK WASO a také tipy, jak vybírat batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MIZUNO Batoh BACKPACK WASO?

Aktuálně můžete produkt MIZUNO Batoh BACKPACK WASO koupit již od 2 490 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MIZUNO Batoh BACKPACK WASO?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MIZUNO Batoh BACKPACK WASO skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MIZUNO Batoh BACKPACK WASO EAN kód?

EAN kód pro MIZUNO Batoh BACKPACK WASO je 5059882562309. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.