Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
LEGEND E BIKES

LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
6 999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna

### Objavujte s dôverou vďaka súprave potencia Legend Etna Súprava potencia pre elektro horský bicykel Legend Etna je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoju skúsenosť s mestským a terénym cyklistikou. Táto súprava kombinuje bezpečnosť, pohodlie a neuveriteľnú flexibilitu vďaka svojim vysokej kvalite komponentom, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám. #### Hlavné vlastnosti : - **Predný a zadný blatník** : Ochráňte svoj bicykel pred dažďom a blatom, zabezpečujúc príjemnú a bezpečnú jazdu v akýchkoľvek poveternostných podmienkach. - **Nastaviteľný stojan Mooi pre Etna** : Zadný nastaviteľný stojan Ursus MOOI vyrobený z aluminia, podporuje váhu až 25 kg. Špeciálne navrhnutý pre pripojenie na zadnú časť rámu bicykla Legend Etna, ponúka dokonalú stabilitu na akomkoľvek povrchu. Dĺžka sa ľahko nastavuje pomocou tlačidla na zadnej strane. Celok je vyrobený z hliníka s plastovou nohou. - **Zadný nosič pre Legend...

Produkt LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna z kategorie blatníky na kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 6 999 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
4 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
9 999 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna od značky LEGEND E BIKES.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna a také tipy, jak vybírat blatníky na kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna?

Aktuálně můžete produkt LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna koupit již od 6 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna EAN kód?

EAN kód pro LEGEND E BIKES Sada stonků pro Legend Etna je 0637913762888. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.