Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
KAMBUKKA

KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

974 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
974 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný

Kambukka Cabo 500 ml Black je odolný termohrnek navržený pro každodenní používání doma, v kanceláři, v autě i při cestování. Elegantní černé provedení, velký objem a praktické funkce z něj dělají ideální volbu pro všechny, kteří chtějí mít svůj oblíbený nápoj vždy po ruce a ve správné teplotě. Dvojitá vakuová izolace z kvalitní nerezové oceli 18/8 udrží horké nápoje teplé až 9 hodin a studené až 18 hodin. Díky tomu je termohrnek vhodný na dlouhé pracovní dny, cestování, turistiku i sportovní aktivity. Model Cabo je vybaven praktickým víčkem 2v1. Režim „otevřeno“ umožňuje pohodlné pití systémem „stiskni a pij“, zatímco uzamčená poloha chrání před nechtěným otevřením během přenášení. Hrnek je navíc 100% nepropustný, takže jej můžete bezpečně uložit do batohu nebo tašky bez obav z vytečení. Patentovaná technologie Snapclean® výrazně usnadňuje údržbu. Vnitřní mechanismus víčka...

Produkt KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný z kategorie termosky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 974 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 868 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 521 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 120 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 521 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 521 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
779 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný od značky KAMBUKKA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný a také tipy, jak vybírat termosky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný?

Aktuálně můžete produkt KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný koupit již od 974 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný EAN kód?

EAN kód pro KAMBUKKA Turistický nerezový termohrnek Cabo 500 ml nerezový nepropustný je 5407005144756. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.