Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
HELLY HANSEN

HELLY HANSEN Pánská mikina Core

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 535 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 535 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HELLY HANSEN Pánská mikina Core

Pánská mikina s kapucí Helly Hansen Core Hoodie je ideální volbou pro cestování, turistiku nebo cyklistiku v přechodném nebo letním období, kde je lehké a pohodlné nošení nejdůležitější. Výjimečně příjemný materiál zajišťuje dobrý komfort nošení. Polyester v materiálu zaručuje lehkost, bavlna přirozenost a měkkost, zatímco elastan pružnost. Na jaře a v létě se doporučuje jako vrchní vrstva, která se skvěle přizpůsobí tělu a dobře se přizpůsobí pohybu nositele. V klokánkové kapse můžete mít své důležité cennosti vždy po ruce a také si v ní můžete zahřát prochladlé ruce. Pevná kapuce a žebrované lemy vás ochrání před větrem.

Produkt HELLY HANSEN Pánská mikina Core z kategorie sportovní mikiny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 535 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 200 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 967 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 640 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 565 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 902 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 453 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HELLY HANSEN Pánská mikina Core od značky HELLY HANSEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HELLY HANSEN Pánská mikina Core a také tipy, jak vybírat sportovní mikiny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HELLY HANSEN Pánská mikina Core?

Aktuálně můžete produkt HELLY HANSEN Pánská mikina Core koupit již od 1 535 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HELLY HANSEN Pánská mikina Core?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HELLY HANSEN Pánská mikina Core skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HELLY HANSEN Pánská mikina Core EAN kód?

EAN kód pro HELLY HANSEN Pánská mikina Core je 7040059759255. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.