Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
GYMBEAM

GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

829 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
829 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay

Oversized střih dává teplákům Relay uvolněný vzhled a pohodlí pro volný čas i běžné nošení. Materiál tvoří 40,3 % modal, 39,8 % bavlna, 15,2 % polyester a 4,7 % elastan, takže jde o měkkou směs s pružným podílem. Elastický pas, manžety u kotníků a kapsy doplňují konstrukci, která drží praktický sportovně-volnočasový charakter. - Oversized střih: volnější nohavice podporují uvolněný look a pohodlné nošení. - Elastický pas: konstrukce na gumu pomáhá teplákům sedět bez složitého zapínání. - Manžety u kotníků: spodní zakončení drží tvar nohavic. - Kapsy: poslouží na drobnosti při běžném nošení. - Materiál s modalem: směs modalu, bavlny, polyesteru a elastanu je popsaná jako měkká a prodyšná. ### Na jaké použití se tepláky hodí? Podle produktových dat jsou určené hlavně pro volný čas, odpočinek po tréninku a běžné nošení.

Produkt GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay z kategorie gymbeam si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 829 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
359 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
699 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 149 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
229 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
759 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
229 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay od značky GYMBEAM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay a také tipy, jak vybírat gymbeam. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay?

Aktuálně můžete produkt GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay koupit již od 829 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay EAN kód?

EAN kód pro GYMBEAM Pánské tepláky oversized s kapsami Relay je 8586028131282. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.