Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
GARSPORT

GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 902 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 902 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S

Bezpečnostní obuv Garsport Motion Low 3 S3S – černá byla speciálně vyvinuta pro intenzivní a těžkou práci. Tato nízká pracovní obuv kombinuje maximální bezpečnost s vysokým komfortem nošení. Díky ocelové špičce (200 J) a protipropichové vložce jste optimálně chráněni před padajícími předměty a ostrými materiály. Boty jsou vybaveny PU podrážkou s dvojitou hustotou pro vynikající přilnavost i na mokrém povrchu. Svršek je voděodolný a boty jsou odolné proti olejům a kyselinám, antistatické a tepelně odolné. Díky tomu jsou ideální pro ocelářský průmysl, stavební práce, těžké tesařské práce a lesnictví. Níže jsou uvedeny hlavní vlastnosti modelu Motion Low 3 S3S: Bezpečnostní obuv S3S Šněrování Nízká obuv Svršek z celozrnné kůže s nylonem Dvojitá PU hustota vstřikovaná Mezipodešev z kompozitu Odolná proti olejům a kyselinám Ocelová špička 200J Odolná proti vodě Odolná proti teplu Odolná proti...

Produkt GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S z kategorie jak vybrat turistické boty si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 902 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 660 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 112 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 112 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 628 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 870 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S od značky GARSPORT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S a také tipy, jak vybírat jak vybrat turistické boty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S?

Aktuálně můžete produkt GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S koupit již od 2 902 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S EAN kód?

EAN kód pro GARSPORT Bezpečnostní obuv Motion Low 3 S3S je 8058770098453. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.