Roxy
Dámské kalhoty Roxy NEXT SET
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Dámské kalhoty Roxy NEXT SET
Dámské kalhoty Next Set jsou vyrobeny z pohodlné směsi bavlny a polyesteru, která zajišťuje pohodlí a měkkost. Kalhoty mají vysoký pas s nízkým sedem a elastický pas ze stejného materiálu pro pohodlné nošení. Praktické boční kapsy poskytují úložný prostor, zatímco kovová destička Roxy dodává stylový detail. Složení je 65% polyester a 35% bavlna, což zajišťuje komfort a odolnost.
Produkt Dámské kalhoty Roxy NEXT SET z kategorie kalhoty si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 2 549 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 449 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 849 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 849 Kč
Do obchodu
|
|
Dámské tepláky Roxy
Roxy
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 199 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
G Star Attacc Super Slim Džíny
od 2 499 Kč
Černé legíny US Polo
od 2 499 Kč
Dámské černé kalhoty GANT
od 2 499 Kč
Vzorované kalhoty LIU JO
od 2 499 Kč
Podobné
Dámské tepláky Roxy
od 2 199 Kč
Dámské tepláky Roxy Surf Stoked
od 2 449 Kč
Dámské kalhoty Roxy ON THE SEASHORE
od 2 849 Kč
Dámské kalhoty Roxy LEKEITIO BREAK
od 2 849 Kč
Premium
Dámské kalhoty Lenitif L056
od 2 599 Kč
Dámské kalhoty Awama A270
od 2 599 Kč
Dámské džínsy Big Star Denim
od 2 599 Kč
Khaki kalhoty pro ženy RUE PARIS
od 2 599 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Dámské kalhoty Roxy NEXT SET od značky ROXY.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dámské kalhoty Roxy NEXT SET a také tipy, jak vybírat kalhoty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Dámské kalhoty Roxy NEXT SET?
Aktuálně můžete produkt Dámské kalhoty Roxy NEXT SET koupit již od 2 549 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Dámské kalhoty Roxy NEXT SET?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Dámské kalhoty Roxy NEXT SET skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Dámské kalhoty Roxy NEXT SET EAN kód?
EAN kód pro Dámské kalhoty Roxy NEXT SET je 3613379543084. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.