Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
CCM

CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 143 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
5 143 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej

Chrániče holení CCM JetSpeed ​​​​FTW SR na lední hokej pro ženy. Robustní a pohodlné chrániče holení řady JETSPEED jsou nyní k dispozici také ve verzi speciálně navržené pro ženy: FTW. Díky střihu na míru a nastavitelným popruhům tyto chrániče holení padnou ženám všech velikostí a zaručují nekompromisní pohodlí a maximální volnost pohybu. Anatomicky tvarovaný, nízkoprofilový chránič kolen JDP a polstrování D3O® Zero efektivně rozkládají sílu nárazu bez omezení pohybu. KONSTRUKCE: ROBUSTNÍ A POHODLNÁ PROFESIONÁLNÍ OCHRANA, NAVRŽENÁ PRO VÁS. Střih na míru nabízí optimální ochranu a plnou volnost pohybu. Speciálně navržený pro různé tvary a velikosti postav žen zaručuje pohodlí, přiléhavé přiléhaní a špičkovou ochranu bez kompromisů. OCHRANA KOLEN: ANATOMICKY BEZCHYBNÝ CHRÁNIČ KOLEN JDP S D3O® ZERO. Znížený chránič kolen JDP, vyztužený tlumičem nárazů D3O® Zero pro optimální rozložení...

Produkt CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej z kategorie dětské vybavení na hokej si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 5 143 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
135 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
135 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
135 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
135 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 330 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 429 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej od značky CCM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej a také tipy, jak vybírat dětské vybavení na hokej. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej?

Aktuálně můžete produkt CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej koupit již od 5 143 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CCM Chrániče holení JetSpeed ​​​​FTW SR pro ženy na lední hokej skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.