BOTAS
Botas Cezar Lady
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Botas Cezar Lady
Botas Cezar Lady
Produkt Botas Cezar Lady z kategorie brusle si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 1 862 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Botas DRAFT 218 Junior
BOTAS
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 490 Kč
Do obchodu
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 799 Kč
Do obchodu
|
|
Botas Charlotte Youth
BOTAS
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 328 Kč
Do obchodu
|
Botas Dagmar Youth
BOTAS
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 148 Kč
Do obchodu
|
Botas Regina Youth
BOTAS
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
908 Kč
Do obchodu
|
Botas Stella Youth
BOTAS
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
958 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Botas DRAFT 281
od 1 850 Kč
Winnwell Yukon
od 1 849 Kč
Fila Viper REC
od 1 839 Kč
K2 Alexis Boa
od 1 799 Kč
Podobné
Botas Goalie Junior
od 790 Kč
Botas Stella Junior
od 890 Kč
Botas Regina Youth
od 908 Kč
Botas Stella Youth
od 958 Kč
Premium
Bauer X - LS Intermediate
od 1 869 Kč
Bauer S21 X-LS Intermediate
od 1 869 Kč
RENTAL R16
od 1 870 Kč
Tempish Rental R16 lady
od 1 870 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Botas Cezar Lady od značky BOTAS.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Botas Cezar Lady a také tipy, jak vybírat brusle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Botas Cezar Lady?
Aktuálně můžete produkt Botas Cezar Lady koupit již od 1 862 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Botas Cezar Lady?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Botas Cezar Lady skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.