Bladerunner
Bladerunner Micro XT G ICE
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Bladerunner Micro XT G ICE
Bladerunner Micro XT G ICE
Produkt Bladerunner Micro XT G ICE z kategorie brusle si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 2 449 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Bladerunner Igniter Xt
Bladerunner
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
3 129 Kč
Do obchodu
|
Bladerunner Micro Ice
Bladerunner
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 769 Kč
Do obchodu
|
Bladerunner Micro Women
Bladerunner
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 699 Kč
Do obchodu
|
Bladerunner DIVA
Bladerunner
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 449 Kč
Do obchodu
|
Bladerunner AURORA
Bladerunner
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 879 Kč
Do obchodu
|
Bladerunner IGNITER XT Women
Bladerunner
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
3 129 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Bauer Colorado 2.0
od 2 429 Kč
Bauer Whistler 2.0
od 2 429 Kč
Bauer Whistler 2.0 Junior
od 2 429 Kč
Bauer Rec Colorado Junior
od 2 429 Kč
Podobné
Bladerunner AURORA women
od 999 Kč
Bladerunner Micro Women
od 1 699 Kč
Bladerunner Micro Ice
od 1 769 Kč
Bladerunner AURORA
od 1 879 Kč
Premium
K2 F.I.T. 2023
od 2 490 Kč
Bauer S26 X-LS
od 2 490 Kč
Botas YUKON 381
od 2 490 Kč
Bauer POWERFLY
od 2 490 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Bladerunner Micro XT G ICE od značky BLADERUNNER.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bladerunner Micro XT G ICE a také tipy, jak vybírat brusle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Bladerunner Micro XT G ICE?
Aktuálně můžete produkt Bladerunner Micro XT G ICE koupit již od 2 449 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Bladerunner Micro XT G ICE?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Bladerunner Micro XT G ICE skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.