Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
BLACK DIAMOND

BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 090 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 090 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy

Dámské manšestrové kraťasy Dirtbag jsou dámské lezecké kraťasy ve vintage stylu vyrobené z pevné tkaniny se svislým pruhem. Jednoduché, pohodlné, neomezující šortky poskytují pohodlí pro letní panelové a skalní lezení. šortky jsou vyrobeny z pevné bavlněné tkaniny s příměsí elastanu. Jsou odolné proti oděru, ale zároveň pružné, takže umožňují dostatek volnosti pohybu. Široký pas je elastický a lze jej upravit pomocí šňůrky. Šortky mají po dvou otevřených předních a zadních kapsách. Jejich střih a uspořádání kapes jsou kompatibilní s lezeckým úvazkem.

Produkt BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy z kategorie dámské turistické kraťasy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 090 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 911 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 068 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy od značky BLACK DIAMOND.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy a také tipy, jak vybírat dámské turistické kraťasy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy?

Aktuálně můžete produkt BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy koupit již od 2 090 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BLACK DIAMOND Lezecké dámské kraťasy Dirtbag Corduroy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.