Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ADIDAS

ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 230 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 230 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded

Pohodlí a stylový vzhled jdou ruku v ruce. Tato elegantní sportovní souprava adidas ti dodá stylový vzhled. Je vyrobená z odolného ripstopu a má podšívku ze síťoviny, která je lehká a prodyšná. Do předních kapes na bundě i na kalhotách si můžeš uložit drobné nezbytnosti. Díky elastickým manžetám a lemu ti bunda skvěle padne. Tento model obsahuje minimálně 70 % recyklovaných a obnovitelných materiálů. - rovný střih - zapínání na zip po celé délce, stojáček - ripstop, 100% recyklovaný polyester - podšívka ze síťoviny - přední kapsy na bundě i na kalhotách - elastické manžety a lem - páskové lemování

Produkt ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded z kategorie všechny produkty adidas si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 230 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 099 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
549 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
849 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 199 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded a také tipy, jak vybírat všechny produkty adidas. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded koupit již od 2 230 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Sportovní souprava Sportswear Woven Non-Hooded je 4066761907671. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.